SEAT

SEAT nabízí široký výběr okamžitě dostupných skladových vozů za mimořádně výhodných podmínek

Zpět na Novinky a události
11. 09. 2023
  • SEAT Arona Style 1.0 TSI 70 kW na operativní leasing již za 4 499 Kč bez DPH měsíčně
  • Za volant modelu Ateca Style 1.0 TSI 81 kW lze usedat již za 6 499 Kč bez DPH měsíčně
  • Akční nabídka platí do konce letošního roku

Praha, 11/09/2023. SEAT spouští akční nabídku, která usadí zákazníky za volant jakéhokoli modelu z aktuálního atraktivního portfolia španělské značky. Vozy SEAT nabízejí vyváženou kombinaci praktičnosti, komfortu a svěžího designu, díky němuž jsou na silnici nezaměnitelné. Vyspělé technologie a robustní konstrukce zajistí spolehlivý a bezpečný provoz za všech myslitelných okolností. Mimořádné potěšení z jízdy za volantem nových modelů SEAT si lze nyní užívat za ještě výhodnějších podmínek než dosud.

"Na poslední čtyři měsíce letošního roku jsme pro naše zákazníky připravili neodolatelnou zvýhodněnou nabídku vozů SEAT," říká Aleš Novák, ředitel divize SEAT společnosti Porsche Česká republika. "Všechny naše modely od modernizované Ibizy a Arony přes Leon a Atecu až po vlajkovou loď Tarraco si mohou naši zákazníci pořídit za velmi výhodných podmínek. Autorizovaní prodejci SEAT navíc nabízejí široký výběr ihned dostupných skladových vozů a zařídí i výhodné financování střižené na míru požadavkům klienta."

Neméně atraktivní je nabídka financování nových modelů SEAT. Například městský crossover SEAT Arona Style 1.0 TSI 70 kW, nabízený za 499 900 Kč, lze na operativní leasing od Volkswagen Financial Services pořídit za 4 499 Kč bez DPH měsíčně (5 444 Kč s DPH). Doba pronájmu je 48 měsíců s 10 000 ujetými kilometry ročně. Splátka zahrnuje záruční a pozáruční servis po celou dobu pronájmu vozidla, povinné ručení a havarijní pojištění s 5% spoluúčastí a uznáním bonusů za bezeškodný průběh z dosavadních pojištění. Navzdory svým dynamickým tvarům nabízí kompaktní Arona nečekanou porci praktičnosti umocněnou zavazadlovým prostorem o objemu 400 litrů. Arona Style je sériově vybavena mimo jiné 16" koly z lehké slitiny, Full LED předními světlomety, sportovním volantem obšitým kůží, tempomatem či asistenčním systémem Front Assist.

Pokud se zákazník rozhodne pro větší dynamické rodinné SUV SEAT Ateca Style 1.0 TSI 81 kW s objemem zavazadlového prostoru 510 litrů, které stojí 694 900 Kč, bude za výše uvedených podmínek platit za operativní leasing od Volkswagen Financial Services splátku 6 499 Kč bez DPH měsíčně (7 864 Kč s DPH). Výbava verze Style zahrnuje mimo jiné 17" kola z lehké slitiny, Full LED přední světlomety, Media System Plus s 8,25" dotykovou obrazovkou včetně kompletní konektivity, parkovací senzory, tempomat a dvouzónovou automatickou klimatizaci.

SEAT je jednou z nejikoničtějších a nejznámějších španělských značek na mezinárodních trzích. Automobily značky SEAT, založené před více než 70 lety, jsou součástí života lidí již po mnoho generací. Modely SEAT s přitažlivým designem vytvořeným v Barceloně jsou bránou pro nové klienty koncernu Volkswagen.

Značka SEAT v současnosti nabízí modely s širokou škálou pohonů od nejhospodárnějších, tradičních spalovacích motorů přes částečně hybridní jednotky (tzv. mild hybrid) až po externě nabíjitelné hybridní systémy (tzv. plug-in hybrid): SEAT Ibiza, vůz ztělesňující mladého ducha značky; SEAT Arona, všestranné městské SUV; SEAT Leon a Leon Sportstourer, prostorné a sportovní kompaktní automobily; SEAT Ateca, SUV s moderním a přitažlivým designem; a SEAT Tarraco, velké SUV španělské značky. Tři modely značky SEAT v kategorii SUV tvořily v roce 2022 více než polovinu prodaných vozů SEAT.

Porsche Česká republika je největším importérem osobních a užitkových vozidel do České republiky. Společnost, která na českém trhu zastupuje značky Volkswagen osobní vozy, Audi, SEAT, CUPRA a Volkswagen Užitkové vozy, včetně programu prodeje prověřených použitých vozů Das WeltAuto a projektu MOON pro výstavbu nabíjecí infrastruktury, vstoupila v roce 2020 do nové éry trvale udržitelné osobní mobility založené na elektrických pohonech a digitalizaci.

Kontakt pro média

Porsche Česká republika s.r.o.

Filip Stoulil

PR Komunikace SEAT

Tel.: +420 739 546 542

Mail: [email protected]

www.seat.cz

AC&C Public Relations s.r.o.

Zorka Mašková

Key Account Manager

Tel.: +420 736 751 151

Mail: [email protected]