SEAT

SEAT razantně snižuje ceny, rozšiřuje výbavu a zavádí akční modely Vamos

Zpět na Novinky a události
04. 07. 2024
  • SEAT nabízí za mimořádně atraktivní ceny kompletní produktové portfolio
  • Modernizovaný SEAT Leon 5D je k dispozici již od 552 900 Kč, Leon Sportstourer od 582 900 Kč
  • Žhavou letní nabídku završují akční modely SEAT Vamos s ještě výraznějším cenovým zvýhodněním

Praha, 04/07/2024. SEAT otevírá letní sezonu žhavou nabídkou s mimořádně atraktivními cenami a rozšířenou výbavou napříč kompletní produktovou řadou. Hlavní hvězdou letošního automobilového léta je bezpochyby nový SEAT Leon, který přijíždí k autorizovaným prodejcům v obou oblíbených karosářských variantách jako pětidveřový hatchback a rodinné kombi Sportstourer. K modernizovanému Leonu se svou neodolatelnou přitažlivostí přidávají také ostatní modely SEAT. Pomyslnou třešničkou na dortu jsou pak akční modely Vamos nabízející skvělou výbavu s ještě větším cenovým zvýhodněním.

„SEAT dostává své pověsti značky, která nabízí vynikající poměr cena/výkon,“ říká Aleš Novák, ředitel divize SEAT společnosti Porsche Česká republika. „Pro naše zákazníky jsme na začátek léta připravili ještě nižší ceny a bohatší výbavu pro všechny naše modely včetně žhavých novinek, jakými jsou nový Leon 5D a Leon Sportstourer. Nový Leon je navíc s modely Arona a Ateca k dispozici také v mimořádně zajímavé akční edici Vamos s nejžádanější výbavou zdarma, a ještě větším cenovým zvýhodněním.“

SEAT snižuje ceny svých modelů až o 15 %. U modelu Ibiza čeká na zákazníky zvýhodnění až o 32 000 Kč, u městského SUV Arona klesly ceny až o 25 000 Kč. V případě modernizovaného modelu Leon přináší kombinace nižší pořizovací ceny a rozšířené výbavy celkovou výhodu v rozsahu od 75 000 do 140 000 Kč. Nový SEAT Leon modelového roku 2025 si mohou zákazníci konfigurovat od začátku července s novými motory 1.5 TSI a mild-hybridními 1.5 eTSI s inovovanými systémy a nejmodernějšími technologiemi za ceny již od 552 900 Kč (Leon 5D Style), resp. 582 900 Kč (Leon Sportstourer Style). Později bude nabídka dále rozšířena o novou generaci plug-in hybridní verze E-HYBRID s dojezdem na elektřinu až 125 km.

V modelových řadách Arona, Leon a Ateca připravil SEAT pro své zákazníky akční edici Vamos. Například SEAT Arona 1.0 TSI 70 kW Vamos stojí 489 900 Kč s bohatou sériovou výbavou, která zahrnuje mimo jiné automatickou dvouzónovou klimatizaci Climatronic, senzory deště a světla, funkce „Coming home“ a „Leaving home“, elektricky sklopná a vyhřívaná vnější zpětná zrcátka, elektro chromatické vnitřní zpětné zrcátko a tmavě tónovaná skla oken vzadu. Cenové zvýhodnění je v tomto případě 30 400 Kč.

Částku 64 000 Kč ušetří zákazníci, kteří podlehnou kouzlu sportovně střiženého modelu Arona 1.5 TSI 110 kW DSG Vamos FR, jehož cena byla stanovena na 639 900 Kč. Součástí sofistikované sériové výbavy jsou například Full LED světlomety Plus, paket Vision Plus (přední a zadní parkovací senzory, kamera a automatický parkovací asistent), paket Deluxe s čalouněním Dinamica, ambientní osvětlení výdechů klimatizace a paket Winter s vyhříváním sedadel.

Atraktivitu modernizované modelové řady Leon umocňují akční modely Leon Vamos a Leon Vamos FR s cenovým zvýhodněním až 70 300 Kč. Například Leon 5D 1.5 TSI 85 kW Vamos lze pořídit již za 549 900 Kč s výbavou, v níž nechybí zadní parkovací kamera, vyhřívání volantu a sedadel, tmavě tónovaná skla oken od střešního sloupku B, elektricky nastavitelná a sklopná vnější zpětná zrcátka včetně parkovací funkce a komfortní přístupový systém Kessy s bezpečnostním alarmem. Sportovně laděný Leon 5D Vamos FR za 724 900 Kč má pod kapotou mild hybridní jednotku 1.5 eTSI s výkonem 110 kW a převodovkou DSG a rozsáhlou výbavu čítající takové položky, jakými jsou 18“ kola z lehké slitiny, Connectivity box, automatický parkovací asistent, navigační systém s 12,9“ displejem a službami CONNECT Plus na 5 let a komfortní přístupový systém Kessy s bezpečnostním alarmem.

Modely Vamos lze navíc pořídit s dalšími bonusy, pokud se zákazník rozhodne pro výhodné financování od společnosti Volkswagen Financial Services. Zákazník tak může dosáhnout dalšího snížení ceny o 20 000 Kč a využít zvýhodnění 10 000 Kč na pořízení některého z nabízených servisních balíčků.