SEAT S.A.

Temperamentní i v zimě? S akčním servisem SEAT a CUPRA rozhodně!

Zpět na Novinky a události
11. 10. 2022
  • SEAT Service představuje aktuální nabídku podzim-zima. I pro vozy CUPRA.
  • Jezděte spolehlivě a jistě díky originálnímu příslušenství, pneuservisu a prohlídce
  • Klientská karta MyCard zlevní nákup příslušenství, dílů i přezutí za zimní kola

Praha, 11/10/2022. SEAT a zejména CUPRA patří mezi jedinečné značky, které si zaslouží patřičný přístup i k servisu a dalším službám. Před náročným zimním nasazením obzvlášť.

"S naším originálním servisem pro vozy SEAT a také CUPRA dáváme těmto značkám nejvyšší standard péče po celý rok. S příchodem zimy však na toto téma klademe obzvláště velký důraz, neboť klimatické podmnínky dokážou prověřit nejen tyto automobily, ale i jejich řidiče," upozorňuje před zimou Jan Špinar, vedoucí divize After Sales společnosti Porsche ČR. "Abyste vždy dojeli do cíle, potřebujete hlavně perfektně obutý a zkontrolovaný vůz SEAT či CUPRA - jen tak dokáže ideálně fungovat. Spoléhejte na autorizované servisy SEAT a CUPRA, které vám auto zkontrolují, připraví a díky využití klientské karty MyCard ještě ušetříte," dodává Špinar.

S příchodem podzimu a zimy se nabízí otázka: Mám vhodnou výbavu pro zimní cestování? V autorizovaných servisech SEAT a CUPRA vám rádi poradí. Ideální bude začít přezutím na zimní pneumatiky, o což se postará značkový pneuservis. S využitím zákaznické karty MyCard Service+ nemusíte navíc řešit cenu - kola vám v rámci ročního paušálu 1 990 Kč vymění zdarma a ještě máte k dispozici řadu dalších bonusů, například také 10% slevu na originální příslušenství nebo výměnu stíracích lišt.

Jenže pro spolehlivý provoz 24/7 za všech zimních okolností potřebujete i něco víc než jen dobré obutí. Pro pocit jistoty se vyplatí investovat minimálně 299 korun do speciální servisní prohlídky, kde vám technik zkontroluje nejdůležitější části vašeho vozu SEAT nebo CUPRA a případně zjedná nápravu****. Zde se MyCard také vyplatí, protože už základní MyCard Service, kterou máte zdarma, zlevní nákup originálních dílů SEAT či CUPRA o 10 % (při ceně zakázky 6 050 Kč a více).

V dnešní turbulentní době navíc společnost Porsche ČR také majitelům vozů SEAT a CUPRA vychází vstříc, když pro ně připravila speciální Servisní balíčky se slevou 20 000 Kč na předplacený servis****. Stačí jen zaplatit předem kalkulovanou částku a pak se již nemusíte bát zdražování - ceny máte fixní po celou dobu až 5 let, váš vůz SEAT/CUPRA jezdí do autorizovaných dílen a tyto výhody oceníte navíc i při následném prodeji. Servisní balíček je totiž přenosný, zaručuje 100% servisní historii tak důležitou pro další majitele a zvyšuje tak i cenu vozu při následném prodeji.

SEAT S.A. je jedinou společností ve Španělsku v odvětví automobilového průmyslu s kompletní škálou činností zahrnujících návrh designu, vývoj, výrobu a prodej osobních vozů. Nadnárodní společnost se sídlem v Martorellu (Barcelona) je členem koncernu Volkswagen Group a prodává vozidla pod značkami SEAT a CUPRA, zatímco SEAT MÓ nabízí produkty a řešení pro městskou mobilitu.

SEAT S.A. vyváží více než 80 % svých vozidel a působí v 75 zemích. Společnost zaměstnává více než 15 000 kvalifikovaných pracovníků ve třech výrobních závodech Barcelona, El Prat de Llobregat a Martorell, kde vyrábí modelové řady SEAT Ibiza, SEAT Arona, rodinu Leon a CUPRA Formentor. SEAT S.A. navíc vyrábí vozy Ateca v České republice, SEAT Tarraco v Německu a SEAT Alhambra v Portugalsku. Výrobní závody doplňuje SEAT:CODE, centrum pro vývoj softwaru se sídlem v Barceloně.

SEAT S.A. bude do roku 2025 investovat 5 miliard eur do projektů vývoje nových modelů pro obě obchodní značky, SEAT a CUPRA, a elektrifikace produktové řady. Cílem společnosti je hrát důležitou roli v elektrifikaci dopravy ve městech se zvláštním zaměřením na transformaci španělského automobilového průmyslu.