Technologie

Buďte vždy aktivní. Vy tady rozhodujete.

Všechno, co chcete. Kdykoli to chcete. Ať jste kdekoli. SEAT Arona disponuje technikou, díky níž budete připojeni a budete mít vše pod kontrolou. Například Full Link, bezklíčkový přístupový systém Kessy, ambientní osvětlení interiéru a bezdrátovou nabíječka. Zvykněte si, že tady velíte vy.

Bezdrátová nabíječka

Nepřetržité spojení se světem.

Když jste na cestách a plníte si své sny, potřebujete být neustále v kontaktu s okolím. Přihrádka pro konektivitu s bezdrátovou nabíječkou bude snadno udržovat akumulátor vašeho zařízení zcela nabitý. 

8“ displej se systémem Full Link

Nyní jste nezastavitelní.

Díky systému Full Link a 8" displeji si můžete připojit vaše oblíbená zařízení kdekoli a kdykoli. Sdílejte, poslouchejte a navigujte s využitím aplikací Android Auto*, Apple CarPlay nebo MirrorLink. Máte-li totiž celý svůj život ve snadném dosahu, neexistují prakticky žádné hranice.

*Aplikace Android Auto není na českém trhu oficiálně podporována.

Technická výbava

Cestujte ve vlastním rytmu.

Bezklíčový přístupový systém Kessy

Kdo má čas hledat klíčky? Vaše mysl je zaměřena na realizaci vašich velkolepých plánů. Přistupte k novému modelu SEAT Arona a bezklíčkový přístupový systém Kessy jej automaticky odemkne. 

Audiosystém Beats™

Jakou hudbu milujete? Klasiku? Jazz? Možná trochu big beatu? Audiosystém BeatsAudio™ se zesilovačem o výkonu 300 W, šesti reproduktory a highendovým subwooferem zvládne jakýkoli druh hudby. Pusťte si ji pěkně nahlas.

Deštový a světelný senzor

Jezdíte v proměnlivých podmínkách? Senzory deště a světla v modelu SEAT Arona automaticky detekují okamžik, kdy je nutné zapnout stěrače skla čelního okna nebo rozsvítit potkávací světlomety. To znamená, že vám zbude více času k takovým činnostem, kvůli kterým tu skutečně jste.

Velmi kvalitní interiér

Převezměte vedení. Bez námahy.

Sedíte-li za volantem, potřebujete mít všechno na očích a po ruce. Například vaši rychlost a spotřebu paliva. Senzor únavy řidiče a parkovacího asistenta. Vše se zobrazuje na přístrojové desce, která je přehledná a intuitivní.

SEAT Drive Profile

Chcete udělat změnu?

Kdo by chtěl, aby mu druzí mluvili do řízení? SEAT Drive Profile se přizpůsobí vašemu stylu. Potřebujete vyšší výkon? Tužší podvozek? Režim Sport nebo Eco? Váš SEAT Arona je stejně individuální jako vy. A vyjde vám vstříc.

Další informace o modelu SEAT Arona?