SEAT

SEAT opět bodoval v České ceně za PR

Zpět na Novinky a události
05. 06. 2019
  • SEAT je historicky nejúspěšnější automobilovou značkou v soutěži, která se letos konala již po čtrnácté

Praha, 05/06/2019. Už po šesté byl PR projekt značky SEAT oceněn mezi nejlepšími projekty v České ceně za Public Relations, nejprestižnější oborové soutěži v České republice. Tentokrát si bronzovou příčku odnesl projekt novinářské prezentace nových a historických vozidel značky SEAT s názvem "3 země jednou ranou", který originálním způsobem propojil historii a současnost španělské značky s nejkrásnějšími místy České republiky. Ocenění včera na slavnostním vyhlášením v Centru současného umění DOX převzal Filip Stoulil, Koordinátor marketingu a prodeje a PR Komunikace značky SEAT, Zorka Mašková, Key Account manažerka a Eva Bláhová, Key Event manažerka, obě z agentury AC&C Public Relations. Značka SEAT se tak spolu se svojí agenturou AC&C Public Relations stala s celkem 2 zlatými, 1 stříbrnou a 3 bronzovými oceněními historicky nejúspěšnější automobilovou značkou v soutěži, která se letos konala již po čtrnácté.

Přehled cen

  • Uvedení nového modelu SEAT Altea Freetrack na český trh (3. místo v roce 2008)
  • Express your emotions - Launch vozu SEAT Ibiza (3. místo v roce 2009)
  • OLÉ OLÉ! (1. a 2. místo v roce 2016)
  • České video ve španělském TopGearu (1. místo v roce 2018)
  • 3 země jednou ranou (3. místo v roce 2019)

SEAT je jedinou společností ve Španělsku v odvětví automobilového průmyslu s kompletní škálou činností zahrnujících návrh designu, vývoj, výrobu a prodej osobních vozů. Nadnárodní společnost se sídlem v Martorellu (Barcelona) je členem koncernu Volkswagen Group. SEAT vyváží 80 % svých vozidel a působí ve více než 80 zemích na všech pěti kontinentech. V roce 2018 prodal SEAT 517 600 vozidel, což je nejvyšší počet v 68leté historii značky, a dosáhl zisku po zdanění 294 milionů eur a rekordních příjmů z prodeje téměř 10 miliard eur.

Skupina SEAT zaměstnává více než 15 000 kvalifikovaných pracovníků ve třech výrobních závodech Barcelona, El Prat de Llobregat a Martorell, kde vyrábí velmi úspěšné modelové řady Ibiza, Leon a Arona. Vozy SEAT Alhambra dodává výrobní závod v Portugalsku, vozy Mii vyrábí závod na Slovensku, Tarraco sjíždí z montážní linky v Německu, Toledo a Ateca vznikají v České republice.

Nadnárodní společnost disponuje jako největší průmyslový investor do výzkumu a vývoje ve Španělsku také Technickým centrem, v němž pracuje 1000 inženýrů na vývoji inovativní automobilové techniky. SEAT již vybavuje své modely nejmodernější technikou z oblasti konektivity a v současnosti uskutečňuje proces kompletní digitalizace, zaměřený na podporu mobility budoucnosti.

Kontakt pro média

Porsche Česká republika s.r.o.

Filip Stoulil

Koordinátor marketingu a prodeje SEAT

Tel.: +420 739 546 542

Mail: [email protected]

www.seat.cz

AC&C Public Relations s.r.o.

Zorka Mašková

Key Account Manager

Tel.: +420 736 751 151

Mail: [email protected]