Prodloužená záruka SEAT

Až 5 let záruka

Až 5 let bez starostí

S prodlouženou zárukou SEAT se nemusíte ničeho obávat. Při koupi nového vozidla v České republice obdržíte nad rámec základních dvou let záruky také prodlouženou záruku výrobce zdarma a to na další 3 roky nebo do celkového nájezdu 100 000 km.

Díky ní tak můžete získat až 5 let oficiální záruky - při konfiguraci vašeho nového vozu SEAT nebo v případě pořízení skladového vozu SEAT. Navíc, při následném prodeji ojetého vozu přechází záruka na dalšího majitele a platí až do okamžiku, kdy nastane okolnost vymezující její trvání (čas nebo ujeté kilometry). Díky nejlepší péči autorizovaného servisu SEAT si tak vozidlo udržuje svou zůstatkovou hodnotu.

Prodlouženou záruku není možné pořídit dodatečně po zakoupení nového vozidla SEAT.

Prodloužená záruka

Prodloužená záruka začíná platit po uplynutí standardní dvouleté záruky a zůstává platnou až do doby, kdy nastane okolnost vymezující její trvání - uplynou 3 roky nebo najedete více než 100 000 km.

S prodlouženou zárukou získává zákazník jistotu nároku na bezplatnou opravu při závadě záručního charakteru.

Stejně jako u standardní záruky se případné plnění nevztahuje na běžné opotřebení příslušných dílů, na úpravy komponentů vozidla apod. Za součást prodloužené záruky se nepovažuje jinak specifikovaná tříletá záruka na vady laku a dvanáctiletá záruka na prorezavění karoserie. Pro více informací, prosím, kontaktujte jednoho z prodejců vozů SEAT.

seat servis žena odpočívá u vozu

V případě sjednání prodloužené záruky za jakost v délce nad 24 měsíců může kupující požadovat pouze bezplatné odstranění vad záručního charakteru po sjednanou dobu prodloužené záruky nebo do dosažení limitu počtu najetých kilometrů, podle toho, co nastane dříve. Zákazník v rámci prodloužené záruky nemá právo na vrácení vozu. Rozsah prodloužené záruky prodávajícího je ve zbytku shodný se základní zárukou za jakost, kterou prodávající poskytuje, s výjimkou záruky na lak a karoserii. Poskytnutím této záruky za jakost nejsou dotčena další práva a povinnosti, která se váží ke koupi vozu, vyplývající z právních jednání smluvních stran nebo platných právních předpisů.

Pro více informací o celkové nabídce prodloužené záruky výrobce, podmínkách aktivace a o cenách pro jednotlivé modely kontaktujte svého autorizovaného prodejce SEAT.

Ještě více kilometrů

V nabídce jsou dvě varianty prodloužené záruky SEAT, které se liší maximálním počtem ujetých kilometrů nad rámec standardní dvouleté záruky.

Kromě nově bezplatně nabízené prodloužené záruky 2+3 roky s celkovým nájezdem až 100 000 km si může zákazník objednat rozšíření o dalších 50 000 km, tedy prodlouženou záruku na 2+3 roky a 150 000 km. Ceny těchto záruk naleznete v cenících jednotlivých modelů v sekci Výbava na přání.