Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji
DESIGN

VŠECHNO JE NA VÁS

Nový SEAT Ibiza je navržen nejen pro městská dobrodružství. To znamená pro všechny vaše aktivity nejen ve městě, ale i za jeho hranicemi, kde oceníte například aerodynamicky efektivní tvary, které vám pomohou cestovat komfortněji a hospodárněji. A vylepšená bezpečnost a vyšší stabilita vám dodá potřebný pocit jistoty. Jaký je tedy váš cíl?

OSTŘEJŠÍ LINIE

Co je špatného na předvádění se?

Chcete vypadat skvěle? O to se postará exteriér nového modelu SEAT Ibiza s odvážnými prolisy, které byly realizovány pomocí kombinace konstrukčních metod CAD a inženýrského důvtipu. Výsledkem je vůz, z něhož vyzařuje rychlost dokonce i při stání na semaforech. Nastala chvíle vyzkoušet si něco nového. Bavit se. Předvádět se. 

PŘEDNÍ LED SVĚTLOMETY

Láska. Nadšení. Tanec

Rozsviťte si

Čeká vás zářivá budoucnost. Přední LED světlomety a zadní světla z LED diod nového modelu SEAT Ibiza osvětlí noc tak, jako byste jeli za denního světla. Budete je milovat, budete nadšeni a možná budete dokonce i radostí tančit.

BARVY

NABÍDKA BAREV KAROSERIE

Další
KOLA

Roztočte to

S těmito na míru navrženými koly, dodávanými nyní v mimořádně dynamické verzi s průměrem ráfku 18", nebudete chtít jezdit pomalu. Kola z lehké slitiny jsou lehká a odolná a na výběr je máte v rozmanitých designech. A protože jsou povrchově galvanizovaná, svěží vzhled jim vydrží dlouhé roky.

VNITŘNÍ DESIGN

Dospět? Nikdy.

Změňte náladu

S novým vozem SEAT Ibiza budete objevovat zcela nový svět. Ale také v jeho interiéru naleznete mnoho příjemných překvapení. Například elegantní přístrojovou desku, výběr rozmanitých barevných kombinací, nastavitelné ambientní osvětlení a dokonce i více prostoru pro vaše hry. Neváhejte a pusťte se do nich.

NABÍDKA BAREV PRO INTERIÉR

Jedinečný charakter

Elegantnímu interiéru nového modelu SEAT Ibiza můžete dodat osobitý styl výběrem barev z naší nabídky vzrušujících barevných kombinací. Podívejte se, jak vypadají!

Odnímatelné potahy

Originální a praktické

Vnitřní design

Jen vy víte, v čem se cítíte nejlépe. Vyberte si potahy sedadel podle nálady. Máte chuť na změnu? Jednoduše je obraťte a máte zase nové. Vyzkoušejte originální a praktické odnímatelné a oboustranné potahy.

XCELLENCE

Obyčejnost není váš styl?

S novým stupněm výbavy Xcellence bude váš život výjimečný. Užívejte si výjimečné ostré prolisy a 17“ kola z lehké slitiny. Elegantní čalounění s ozdobnými prvky. Nebo barevně odlišené prošívání na volantu a sedadlech. A navíc, všechen ten velkolepý prostor.

Kontrastní prvky v interiéru

luxus a styl

17" kola z lehkých slitin

Komfortní sedadla

v elegantním designu

Zavazadlový prostor

objem 355 l

Nová Ibiza Xcellence

elegance a styl
AMBIENTNÍ OSVĚTLENÍ

Najděte si místo, kde budete šťastní.

Změňte barvu

U ambientního osvětlení interiéru nového modelu SEAT Ibiza můžete přepínat mezi červenými a bílými diodami LED v prostoru pro nohy vpředu a na středové konzole, abyste si uvnitř vozu vytvořili dokonalou pocitovou harmonii. Je to takové zenové tlačítko ze světa high-tech.

FR

Rychlost je vaším druhým já.

Chcete „zařadit vyšší rychlost“? Nový SEAT Ibiza FR vznikl na úžasném základě, jemuž jsme dodali ještě více atraktivity. Podívejte se například na 18“ kola z lehké slitiny, panoramatické střešní okno, dvojité koncovky výfuku a černé čalounění s kontrastním prošíváním. Připravit ke startu! Pozor! Teď!

Sportovní interiér

kontrastní prošívání volantu

Přední světlomety

Full LED

Kola Performance

až 18" kola z lehkých slitin

Nezaměnitelné detaily

sportovní maska s logem FR

Dvojitá koncovka výfuku

podtrhuje sportovního ducha FR