Technologie

Proč čekat na zítřek?

Nemusíte čekat. Můžete mít všechno hned. Váš nový SEAT Ibiza s 8" displejem se skleněným povrchem překypuje nejmodernější technikou značky SEAT, díky níž budete projíždět městem (i svým životem!) s naprostou lehkostí. Pusťte se do toho.

Konektivita

Přihrádka plná technologií

Pokud to není snadné, pak to není řešení. Odložte v modelu SEAT Ibiza svůj chytrý telefon do přihrádky s konektivitou a nechte ho nabíjet úplně bez drátů. Integrovaný zesilovač GSM zajistí, že nebudete mít žádné problémy s příjmem signálu. 

Audio

BeatsAudio™ audiosystém

Každé dobrodružství potřebuje zvukový doprovod. Nový SEAT Ibiza s audiosystémem BeatsAudio™ nabízí skvělý zvuk díky zesilovači o výkonu 300 W, šesti reproduktorům a highendovému subwooferu. Užívejte si klidnou při klasice. Zvyšte hlasitost u elektronické hudby. Je to na vás.

Navigace

8” display infotainmentu

Chcete jezdit bez problémů? Displej v novém voze SEAT Ibiza vyniká svým integrovaným navigačním systémem s funkcí Full Link, mapami a praktickým pomocníkem při parkování zadních kol.

Posunout k náhledu

Digitální přístrojový štít

Vše pod kontrolou

Digitální přístrojový štít udělá z každé cesty jednoduchou záležitost. Jestli bude nezapomenutelnou, už záleží jen na vás.

Ještě více technologií

Nekonečná zábava

Kessy Go

Nastupte do vozu a rozjeďte se během okamžiku. Tlačítko pro spuštění motoru s funkcí Heartbeat začne přerušovaně svítit, jakmile se nový SEAT Ibiza automaticky při vašem příchodu odemkne. Stiskněte jej a rozbušte své srdce při nastartování vaší nové Ibizy.

Volič jízdních režimů

Chcete poklidně cestovat? Relaxujte. Cítíte touhu po sportovních výkonech? Vyberte si sportovní podvozek verze FR. Volič jízdních režimů vám umožní, aby každá jízda s vaším novým vozem SEAT Ibiza byla přesně podle vašich představ.

Zadní parkovací kamera

Zadní parkovací kamera bude ta pravá pomocná ruka při couvání. Na přístrojové desce zobrazuje situaci situaci za vozem. Je-li všechno pěkně připraveno, pak už stačí jen zajet s vaším vozem SEAT Ibiza na volné parkovací místo. Bezpečně, komfortně a snadno. 

Další informace o modelu SEAT Ibiza?