SEAT

Jarní sezonní nabídka SEAT: Výhodná příprava vozu zajistí potěšení z jízdy za letním dobrodružstvím

Zpět na Novinky a události
26. 04. 2024

  • S příchodem jara přichází správná chvíle pro sezonní servis SEAT
  • Spolehlivý a bezpečný provoz zajistí komplexní služby od jarní servisní prohlídky přes SEAT Pneuservis až po originální příslušenství
  • Se zákaznickou kartou SEAT MYCARD nebo s předplacenými Servisními balíčky, resp. Servisními prohlídkami bude servis a údržba ještě výhodnější

Praha, 26/04/2024. SEAT Service zve do autorizovaných servisů všechny majitele vozů SEAT na jarní sezonní servis, který za výhodných podmínek zajistí pod jednou střechou vše, co je potřeba pro spolehlivý a bezpečný provoz v nejteplejší části roku spojené často s cestováním na dlouhé vzdálenosti a objevováním neznámých krajů. Značka SEAT připravila také kompletní sortiment originálního příslušenství, které v letních měsících ocení nejen motoristé s aktivním životním stylem.

„Stále vrtkavější počasí v důsledku probíhající změny klimatu staví motoristy před nové a nové výzvy i v letním období. SEAT Service proto předkládá řidičům vozů SEAT všech věkových kategorií výhodné jarní servisní nabídky, díky nimž budou dokonale připraveni na všechny scénáře, s nimiž se mohou setkávat na silnicích od jara až do podzimu, během svých každodenních jízd i při nevšedních dobrodružných výpravách, při nichž nalezne skvělé uplatnění řada praktických a funkčních doplňků z širokého sortimentu Originálního příslušenství SEAT®,“říká Jan Špinar, vedoucí divize After Sales společnosti Porsche Česká republika. „Aktuální technický stav vozu zjistí zvýhodněná servisní prohlídka, na kterou může plynule navázat odstranění případných nedostatků a přezutí vozu na kvalitní letní pneumatiky v rámci našeho SEAT Pneuservisu s nadstandardními službami a zárukami. To vše za atraktivních podmínek, které mohou být ještě výhodnější pro držitele zákaznické karty SEAT MYCARD. Servisní náklady pod kontrolou budou mít také majitelé vozů SEAT, kteří se rozhodnou pro předplacené servisní služby a údržbu v podobě Servisních balíčků nebo Servisních prohlídek nabízených nyní s velkým zvýhodněním.“

Předpokladem bezpečného dojetí do cíle je kromě předvídavého stylu jízdy také bezvadný technický stav vozu a kvalitní pneumatiky. Důkladně školení technici v autorizovaném servisu SEAT proto v rámci jarní servisní prohlídky zkontrolují všechny důležité součásti vozidla od klimatizace až po akumulátor a prověří funkčnost všech bezpečnostních systémů včetně osvětlení a stěračů. Kromě toho se přesvědčí, že v důsledku náročného zimního provozu nedošlo ke skrytým poškozením motoru a dalších komponentů v motorovém prostoru. V případě potřeby navrhnou a zajistí výměnu či doplnění potřebných provozních kapalin a dílů. Majitel vozu SEAT bude mít po absolvování sezonního servisu také jistotu, že jeho automobil absolvoval všechny případné dílenské a svolávací akce.

S příchodem jara nastává také čas na přezutí ze zimních pneumatik na letní. SEAT Pneuservis je v tomto ohledu pro majitele vozů SEAT nejen zárukou profesionální práce při demontáži a montáži kompletních sad kol a pneumatik, ale také příslušného odborného poradenství při výměně opotřebených pneumatik za nové. Zákazník si tak může být jistý tím, že obdrží správné pneumatiky pro svůj model. Tajným tipem jsou přitom pneumatiky se systémem AirStop®, který umožňuje bezpečné dojetí do nejbližšího servisu SEAT i s poškozenou pneumatikou.

Mezi další služby SEAT Pneuservisu patří také uskladnění zimních kompletů do další sezony za příznivou cenu, bezplatná ekologická likvidace starých pneumatik a nadstandardní záruka SEAT PneuGarance, kterou zákazník získá již s nákupem jedné nové pneumatiky. SEAT PneuGarance platí po dobu tří let na neopravitelná poškození vzniklá při běžném provozu včetně najetí na obrubník. S programem SEAT PneuGarance získá zákazník slevu až 70 % z ceny pneumatiky, na kterou je záruka uplatňována. Výše slevy závisí na hloubce zbytkového dezénu, která nesmí být nižší než 5 mm.

Výhodné podmínky v autorizovaných servisech SEAT může ještě umocnit zákaznická karta SEAT MYCARD nabízená pro fyzické osoby a vázaná na konkrétní vozidlo. Spoustu výhod získají její držitelé jak v bezplatné verzi Service, tak i v rozšířené placené verzi Service+. Věrní zákazníci mohou s bezplatnou kartou SEAT MYCARD Service uplatňovat mimo jiné 15% slevu na Originální díly SEAT® nebo slevu 1500 Kč na přípravu a zajištění STK. SEAT MYCARD Service+ stojí 1990 Kč ročně a v tomto poplatku je navíc zahrnuta výměna sezonních kompletů pneumatik a kol včetně vyvážení dvakrát ročně, výměna brzdové kapaliny nebo sady předních stíracích lišt jedenkrát ročně a 10% sleva na Originální příslušenství SEAT®.

Široké portfolio Originálního příslušenství SEAT® nabízí majitelům zánovních i starších, již nevyráběných modelů SEAT nesčetně příležitostí, jak si dodatečně doladit svůj vůz SEAT přesně podle individuálních představ a potřeb. Například vysoce kvalitní originální kola SEAT se vyznačují mimořádnou životností a bezpečností, a i staršímu vozu dodají svěží vzhled, který umocní jeho vytříbený vnější design a sníží jeho okolím vnímaný věk. Fanoušci sportovní jízdy mohou zvolit také sportovní úpravy exteriéru a interiéru vozidla. Příjemnou kulisu na letních cestách vytvoří nový audiosystém a marné hledání správné odbočky ponechá minulosti vyspělý navigační systém. A nejen rodiny přivítají ve výbavě svého vozu SEAT nejmodernější bezpečnostní technologie. Každého fanouška značky SEAT pak potěší produkty z Kolekce SEAT od stylového oblečení až po praktické doplňky na cesty i do kanceláře vyrobené z kvalitních materiálů šetrných k životnímu prostředí.

Součástí akční servisní nabídky pro jarní sezonu jsou také servisní programy Servisní balíčky a Servisní prohlídky. Majitelé zánovních i starších vozů SEAT si jejich prostřednictvím předplatí pravidelný servis a údržbu svého vozu na požadované období, čímž získají maximální kontrolu nad servisními výdaji včetně ochrany před vlivem inflace. Servisní balíček, nabízený nyní se slevou 10 000 Kč pro vozy, které mají první servisní prohlídku ještě před sebou, je k dispozici ve variantách Service a Service Plus na dobu až 5 let nebo zvolený počet kilometrů. Pro starší vozy jsou koncipovány předplacené Servisní prohlídky, které lze sjednat on-line. Na nákup 2 servisních prohlídek na 48 měsíců se vztahuje aktuální akční nabídka se zvýhodněním 25 %.

SEAT je jednou z nejikoničtějších a nejznámějších španělských značek na mezinárodních trzích. Automobily značky SEAT, založené před více než 70 lety, jsou součástí života lidí již po mnoho generací. Modely SEAT s přitažlivým designem vytvořeným v Barceloně jsou bránou pro nové klienty koncernu Volkswagen.

Značka SEAT v současnosti nabízí modely s širokou škálou mimořádně hospodárných pohonů od tradičních spalovacích motorů přes částečně hybridní jednotky (tzv. mild hybrid) až po externě nabíjitelné hybridní systémy (tzv. plug-in hybrid): SEAT Ibiza, vůz ztělesňující mladého ducha značky; SEAT Arona, všestranné městské SUV; SEAT Leon a Leon Sportstourer, prostorné a sportovní kompaktní automobily; SEAT Ateca, SUV s moderním a přitažlivým designem; a SEAT Tarraco, největší SUV španělské značky.

Porsche Česká republika je největším importérem osobních a užitkových vozidel do České republiky. Společnost, která na českém trhu zastupuje značky Volkswagen osobní vozy, Audi, SEAT, CUPRA a Volkswagen Užitkové vozy, včetně programu prodeje prověřených použitých vozů Das WeltAuto a projektu MOON pro výstavbu nabíjecí infrastruktury, vstoupila v roce 2020 do nové éry trvale udržitelné osobní mobility založené na elektrických pohonech a digitalizaci.

Kontakt pro média

Porsche Česká republika s.r.o.

Filip Stoulil

PR Komunikace SEAT

Tel.: +420 739 546 542

Mail: [email protected]

www.seat.cz

AC&C Public Relations s.r.o.

Zorka Mašková

Senior Key Account Manager

Tel.: +420 736 751 151

Mail: [email protected]

SEAT Mediacenter