SEAT

SEAT odstartoval nový rok mimořádně výhodnými nabídkami

Zpět na Novinky a události
12. 06. 2024

  • Modely SEAT s pětiletou zárukou a cenovým zvýhodněním až 142 800 Kč
  • SEAT All Inclusive přináší mobilitu bez starostí na výhodný operativní leasing
  • Akční speciální edice FR Black Edition je k dispozici pro modely Ibiza, Arona a Ateca

Praha, 12/01/2024. SEAT připravil pro začátek nového roku rozsáhlou akční nabídku zahrnující všechny modely z aktuálního atraktivního portfolia španělské značky. Na zákazníky čekají modely Ibiza, Arona, Leon, Leon Sportstourer, Ateca a Tarraco s cenovým zvýhodněním až 137 300 Kč při využití akčních nabídek financování od společnosti SEAT Financial Services. Mimořádně atraktivní podmínky mohou využít také zájemci o operativní leasing SEAT All Inclusive, který jim zajistí mobilitu bez starostí za pevnou měsíční splátku. Fanoušky sportovně laděných vozů potěší modely Ibiza, Arona a Ateca ve speciální edici FR Black Edition se zvýhodněním až 142 800 Kč u vybraných skladových vozů.

„Nabídka značky SEAT se vždy vyznačovala velmi výhodným poměrem cena/výkon a v tomto parametru je nepřekonatelná i naše novoroční akce, kterou jsme odstartovali s příchodem roku 2024,“říká Aleš Novák, ředitel divize SEAT společnosti Porsche Česká republika. „Naši zákazníci si mohou za velmi výhodných podmínek pořídit všechny naše modely od modernizované Ibizy a Arony přes Leon a Atecu až po vlajkovou loď Tarraco, a to v rámci atraktivního financování nebo operativního leasingu. Třešničkou na dortu je pak naše speciální edice FR Black Edition, která dodá ještě sportovnější vzhled a rozsáhlejší výbavu modelům Ibiza, Arona a Ateca.“

Autorizovaní prodejci značky SEAT nabízejí ve spolupráci se společností SEAT Financial Services akční financování všech modelů SEAT ve spojení s cenovým zvýhodněním. Malý hatchback SEAT Ibiza tak lze pořídit s cenovým zvýhodněním až 72 900 Kč při využití akčního financování SEAT PLUS, zatímco městský crossover SEAT Arona může být až o 120 300 Kč levnější s akčními nabídkami SEAT PLUS a Trade In. Ty sníží cenu také u kompaktního hatchbacku SEAT Leon i rodinného kombi SEAT Leon Sportstourer, a to až o 137 300 Kč. Pro fanoušky vozů SUV je připraven SEAT Ateca se zvýhodněním až o 136 800 Kč a téměř stejně vysoké zvýhodnění, až 116 200 Kč, čeká na zájemce o model SEAT Tarraco.

S rostoucími nároky českých zákazníků na komplexní služby a bezstarostnou mobilitu rozšiřuje SEAT také nabídku operativního leasingu od společnosti SEAT Financial Services. Výhodná měsíční splátka zahrnuje kompletní pojištění i servisní služby. V případě praktického crossoveru SEAT Arona Style 1.0 TSI 70 kW, nabízeného za 514 900 Kč, stačí na operativní leasing pouhých 4 699 Kč bez DPH měsíčně (5 686 Kč s DPH). Tento vzorový příklad vychází z doby pronájmu 48 měsíců a 10 000 ujetých kilometrů ročně. Leasingová splátka zahrnuje záruční a pozáruční servis po celou dobu pronájmu vozidla, povinné ručení a havarijní pojištění s 5% spoluúčastí a uznáním bonusů za bezeškodný průběh z dosavadních pojištění. Rozsáhlá sériová výbava modelu Arona Style přitom zahrnuje mimo jiné 16“ kola z lehké slitiny, Full LED přední světlomety, sportovní volant obšitý kůží, tempomat a asistenční systém Front Assist.

Technologiemi nabitý model SEAT Ibiza Style 1.0 TSI 70 kW je za stejných podmínek k dispozici na operativní leasing za 5 499 Kč bez DPH měsíčně (6 654 Kč s DPH). K bezstarostné jízdě přispívá nejen výhodné financování, ale také asistenční systém Front Assist a tempomat, zatímco o zábavu na cestách i spojení s okolním světem se postará Media System Plus s 8,25“ dotykovým displejem a systémem Full Link. Atraktivní vzhled a mimořádný komfort dodají vozu kola z lehké slitiny, sportovní multifunkční volant a dvouzónová klimatizace.

Potěšení z jízdy a pocit jistoty a bezpečí na každé cestě si budou užívat řidiči modelu SEAT Leon, který je ve verzi Style 1.0 TSI 81 kW k dispozici za cenu 599 900 Kč, resp. měsíční leasingovou splátku již od 5 099 Kč bez DPH (6 170 Kč s DPH). Ještě více prostoru nabízí rodinné kombi SEAT Leon Sportstourer, které se stejným stupněm výbavy a pohonem vyjde na 619 900 Kč, resp. 5 299 Kč bez DPH měsíčně (6 412 Kč s DPH). V obou případech zahrnuje výbava Full LED osvětlení a působivý zadní Coast-to-Coast světelný panel. Úplnou kontrolu nad vozem završí SEAT CONNECT.

Pokud se zákazník rozhodne pro dynamické rodinné SUV SEAT Ateca Style 1.0 TSI 81 kW s objemem zavazadlového prostoru 510 litrů, které stojí 709 900 Kč, bude za výše uvedených podmínek platit za operativní leasing od SEAT Financial Services splátku 6 599 Kč bez DPH měsíčně (7 985 Kč s DPH). Výbava verze Style zahrnuje mimo jiné 17“ kola z lehké slitiny, Full LED přední světlomety, Media System Plus s 8,25“ dotykovou obrazovkou včetně kompletní konektivity, parkovací senzory, tempomat a dvouzónovou automatickou klimatizaci.

Na vrcholu akční nabídky operativního leasingu pro modely SEAT stojí velké SUV Tarraco, které nabízí ještě více stylu a prostoru již od 9 199 Kč bez DPH měsíčně (11 131 Kč s DPH) v případě verze SEAT Tarraco Style 1.5 TSI 110 kW s cenou 904 900 Kč. Tarraco překonává očekávání inovativním designem, nejmodernějšími technologiemi, praktickým interiérem, nadstandardním komfortem a vynikajícími jízdními vlastnostmi. Nad bezpečností bdí široká škála vyspělých technologií.

Pro zákazníky, kteří touží po ještě sportovnějším vzhledu a atraktivnějším designu ve spojení s rozšířenou výbavou, připravil SEAT speciální edici FR Black Edition. Tu lze objednávat za mimořádně výhodných podmínek pro modely Ibiza, Arona a Ateca. Výbava modelů SEAT Ibiza FR Black Edition a SEAT Arona FR Black Edition zahrnuje mimo jiné černý aero paket (černé prahové lišty a střešní spoiler), černá 18“ kola Performance z lehké slitiny, černé čalounění sedadel Dinamica, Full LED světlomety Plus a paket Vision Plus. Zákazník ušetří až 97 100 Kč v případě Ibizy, resp. až 120 300 Kč u Arony. Nadstandardní výbava charakterizuje rovněž speciální edici SEAT Ateca FR Black Edition s cenovým zvýhodněním až 142 800 Kč. Zákazníci se mohou těšit na černá 19“ kola Exclusive IV z lehké slitiny, černé čalounění sedadel Dinamica, černé čalounění stropu, vyhřívané sklo čelního okna Climacoat a bezdotykové ovládání zadního výklopného víka. Speciální edice FR Black Edition se dodává stejně jako všechny modely SEAT včetně zvýhodněných nabídek s pětiletou zárukou.

SEAT je jednou z nejikoničtějších a nejznámějších španělských značek na mezinárodních trzích. Automobily značky SEAT, založené před více než 70 lety, jsou součástí života lidí již po mnoho generací. Modely SEAT s přitažlivým designem vytvořeným v Barceloně jsou bránou pro nové klienty koncernu Volkswagen.

Značka SEAT v současnosti nabízí modely s širokou škálou mimořádně hospodárných pohonů od tradičních spalovacích motorů přes částečně hybridní jednotky (tzv. mild hybrid) až po externě nabíjitelné hybridní systémy (tzv. plug-in hybrid): SEAT Ibiza, vůz ztělesňující mladého ducha značky; SEAT Arona, všestranné městské SUV; SEAT Leon a Leon Sportstourer, prostorné a sportovní kompaktní automobily; SEAT Ateca, SUV s moderním a přitažlivým designem; a SEAT Tarraco, velké SUV španělské značky. Tři modely značky SEAT v kategorii SUV tvořily v roce 2022 více než polovinu prodaných vozů SEAT.

Porsche Česká republika je největším importérem osobních a užitkových vozidel do České republiky. Společnost, která na českém trhu zastupuje značky Volkswagen osobní vozy, Audi, SEAT, CUPRA a Volkswagen Užitkové vozy, včetně programu prodeje prověřených použitých vozů Das WeltAuto a projektu MOON pro výstavbu nabíjecí infrastruktury, vstoupila v roce 2020 do nové éry trvale udržitelné osobní mobility založené na elektrických pohonech a digitalizaci.

Kontakt pro média

Porsche Česká republika s.r.o.

Filip Stoulil

PR Komunikace SEAT

Tel.: +420 739 546 542

Mail: [email protected]

www.seat.cz

AC&C Public Relations s.r.o.

Zorka Mašková

Key Account Manager

Tel.: +420 736 751 151

Mail: [email protected]

SEAT Mediacenter