SEAT

SEAT rozšiřuje nabídku modelu Arona speciální edicí FR Limited Edition

Zpět na Novinky a události
26. 02. 2024

  • FR Limited Edition zvyšuje úroveň exkluzivity modelu SEAT Arona novými barvami karoserie a interiéru
  • SEAT Arona byl navržen a vyvinut v Barceloně a v sídle značky v Martorellu je i vyráběn

Praha, 26/02/2024. SEAT Arona je od svého uvedení na trh ideální městské SUV, které přineslo do svého segmentu výrazné oživení díky robustnímu vnějšímu designu a revolučnímu vzhledu interiéru.

SEAT nyní dodává jedinečnému charakteru modelu Arona novou úroveň exkluzivity představením speciální edice FR Limited Editon. Nejnovější člen modelové řady Arona obdržel nové estetické detaily v exteriéru a interiéru a současně si zachovává výrazně offroadové estetické pojetí.

SEAT Arona slaví od svého představení v roce 2017 obrovské úspěchy. Dosud bylo prodáno více než půl milionu těchto vozů. V roce 2023 byl SEAT Arona nejprodávanějším modelem značky s 89 000 dodanými vozy (v roce 2022: 71 000 vozů; +25,3 %).

„SEAT Arona je nejprodávanějším modelem značky a svou pozici v segmentu městských SUV si vybudoval jako automobil s designem, který byl důsledně přizpůsoben požadavkům zákazníků,“řekl Sven Schuwirth, člen představenstva značky SEAT odpovědný za oblasti prodeje a marketingu. „FR Limited Edition umocňuje design modelu Arona novými estetickým prvky v exteriéru a interiéru, jež dodají majitelům na jejich cestách městskou džunglí pocit výjimečnosti.“

SEAT Arona FR Limited Edition nabídne zákazníkům nové prvky výbavy včetně kol a barev pro exteriér a interiér tohoto městského SUV.

Vnější design zušlechťuje exkluzivní lak karoserie v odstínu šedá Graphene spolu s neméně exkluzivními 18“ koly z lehké slitiny v odstínu šedá Cosmo. Zákazníci budou mít na výběr také další barvy.

Novou atmosféru v interiéru vytváří na přání dodávaná anatomicky tvarovaná sedadla čalouněná tkaninou, která cestujícím vpředu poskytují novou úroveň dynamiky a komfortu. Na vnější design navazují uvnitř vozu šedé výdechy ventilační soustavy. A v neposlední řadě se ozdobná obložení na výplních dveří a středové konzole dodávají v nové barvě matného tmavého hliníku.

SEAT Arona FR Limited Edition bude k dispozici od prvního čtvrtletí 2024. Model Arona byl navržen a vyvinut v Barceloně a v sídle značky SEAT v Martorellu je i vyráběn.

SEAT je jednou z nejikoničtějších a nejznámějších španělských značek na mezinárodních trzích. Automobily značky SEAT, založené před více než 70 lety, jsou součástí života lidí již po mnoho generací. Modely SEAT s přitažlivým designem vytvořeným v Barceloně jsou bránou pro nové klienty koncernu Volkswagen.

Značka SEAT v současnosti nabízí modely s širokou škálou mimořádně hospodárných pohonů od tradičních spalovacích motorů přes částečně hybridní jednotky (tzv. mild hybrid) až po externě nabíjitelné hybridní systémy (tzv. plug-in hybrid): SEAT Ibiza, vůz ztělesňující mladého ducha značky; SEAT Arona, všestranné městské SUV; SEAT Leon a Leon Sportstourer, prostorné a sportovní kompaktní automobily; SEAT Ateca, SUV s moderním a přitažlivým designem; a SEAT Tarraco, největší SUV španělské značky.

Porsche Česká republika je největším importérem osobních a užitkových vozidel do České republiky. Společnost, která na českém trhu zastupuje značky Volkswagen osobní vozy, Audi, SEAT, CUPRA a Volkswagen Užitkové vozy, včetně programu prodeje prověřených použitých vozů Das WeltAuto a projektu MOON pro výstavbu nabíjecí infrastruktury, vstoupila v roce 2020 do nové éry trvale udržitelné osobní mobility založené na elektrických pohonech a digitalizaci.

Kontakt pro média

Porsche Česká republika s.r.o.

Filip Stoulil

PR Komunikace SEAT

Tel.: +420 739 546 542

Mail: [email protected]

www.seat.cz

AC&C Public Relations s.r.o.

Zorka Mašková

Key Account Manager

Tel.: +420 736 751 151

Mail: [email protected]

SEAT Mediacenter