SEAT

Značky SEAT a CUPRA pokračují v silném partnerství s hojně navštěvovaným Skiareálem Ještěd

Zpět na Novinky a události
24. 02. 2022
  • Český importér vozů SEAT a CUPRA je hlavním partnerem Skiareálu Ještěd od roku 2019
  • Ve službách sportovního areálu jezdí od letošního roku vozy SEAT Ateca a CUPRA Formentor
  • Inovovaný areál se těší vysoké návštěvnosti - mezi největší atrakce aktuálně patří nové noční lyžování

Praha, 24/02/2022. Český importér vozů SEAT a CUPRA je i nadále hlavním partnerem Skiareálu Ještěd, který se díky rozsáhlé modernizaci a neustálému rozšiřování služeb těší stále větší oblíbenosti. Letos byl vozový park Skiareálu Ještěd rozšířen o nové vozy SEAT Ateca a CUPRA Formentor, které jsou po všech stránkách připraveny na všechny výzvy celoročního provozu v drsných podmínkách na Ještědu.

"Mám velkou radost, že spolupráce se Skiareálem Ještěd běží již čtvrtým rokem k oboustranné spokojenosti," říká Aleš Novák, ředitel značek SEAT a CUPRA pro Českou republiku. "Hned zkraje letošního roku jsme posílili vozový park ještědského sportovního areálu o další schopné pomocníky, praktické rodinné SUV SEAT Ateca a prémiové sportovní crossovery CUPRA Formentor. Modely disponují robustní, vyspělou technikou, která si snadno poradí s nástrahami zimních zasněžených svahů liberecké přírodní dominanty a okolních kopců."

Skiareál Ještěd je moderním sportovním střediskem, které těží nejen ze své skvělé polohy a snadné dopravní dostupnosti, ale také z komplexního zázemí a atraktivních služeb poskytovaných po celý rok sportovcům všech věkových kategorií. Nepřekvapí tedy, že se každý rok vydává do ještědského skiareálu stále více milovníků sportu a přírody. Největší novinkou aktuální zimní sezony 2021/2022 je večerní lyžování od 18 do 21 h na osvětleném svahu nové sjezdovky Nová Skalka s délkou 1,5 km a šířkou až 50 metrů. Fanoušci zimních sportů si tak mohou užívat jedno z nejlepších, nejdelších a zároveň nejdostupnějších večerních lyžování v České republice. Stejně jako značky SEAT a CUPRA klade i Skiareál Ještěd maximální důraz na ochranu přírody. Nové umělé osvětlení LED na sjezdovce Nová Skalka je nejen výkonné, ale také hospodárné a maximálně šetrné k životnímu prostředí.

"SEAT a CUPRA se k našemu sportovnímu areálu skvěle hodí. Jsou to značky se sportovním duchem, který vyzařuje i ze všech jejich modelů, které jsme dosud měli ve své flotile," říká Jakub Hanuš, ředitel Skiareálu Ještěd. "Skvělá spolupráce a silné partnerství se značkami SEAT a CUPRA nám významně usnadňuje každodenní práci pro areál, který je i díky pokračující modernizaci ideálním místem pro aktivní trávení volného času, vhodné pro individuální sportovce i rodiny s dětmi. A na silnicích kolem Ještědu si na své přijdou i řidiči, kteří si chtějí vychutnávat potěšení z řízení svého vozu SEAT nebo CUPRA.****"

SUV a crossovery značek SEAT a CUPRA se na českém trhu pevně etablovaly jako spolehlivé, komfortní a bezpečné vozy s moderními technologiemi, které obstojí i v nejnáročnějších podmínkách. Mezi mimořádně oceňované vlastnosti patří kromě atraktivního designu také provozní hospodárnost a prostorný interiér s možností variabilního uspořádání - to je pro zákazníky, kteří dávají přednost aktivnímu trávení volného času, zásadní vlastnost. SEAT v současnosti nabízí v segmentu SUV a crossoverů trojici modelů Arona, Ateca a Tarraco. CUPRA u zákazníků boduje modelem Formentor.

Více informací naleznete na www.skijested.cz.

SEAT je značkou s nejmladším zákaznickým profilem v Evropě (průměrný věk jejích zákazníků je o 10 let nižší, než je průměr trhu) a bránou pro nové klienty koncernu Volkswagen Group (56 % zákazníků přichází ke značce SEAT od značek mimo koncern). SEAT nabízí automobily "stvořené v Barceloně", s přitažlivým designem a nejvyspělejšími spalovacími motory.

Značka SEAT v současnosti nabízí nejsilnější produktovou řadu v její historii. Portfolio šesti modelů zahrnuje širokou škálu pohonů, od nejhospodárnějších spalovacích motorů tradiční konstrukce přes částečně hybridní a externě nabíjitelné hybridní pohony až po spalovací motory na stlačený zemní plyn. SEAT nedávno uvedl na trh modely SEAT Leon e-HYBRID a SEAT Tarraco e-HYBRID a v letošním roce představí modernizované verze modelů Ibiza a Arona. Téměř polovinu prodejů značky SEAT tvoří tři modely v segmentu SUV (Arona, Ateca a Tarraco).

SEAT se navíc zaměřuje na městskou mobilitu prostřednictvím obchodní jednotky SEAT MÓ, která se zabývá vývojem a realizací strategie společnosti v oblasti budoucí mikromobility s důrazem na elektrické produkty a služby.

Kontakt pro média

Porsche Česká republika s.r.o.

Filip Stoulil

Koordinátor marketingu a prodeje SEAT

Tel.: +420 739 546 542

Mail: [email protected]

www.seat.cz

AC&C Public Relations s.r.o.

Zorka Mašková

Key Account Manager

Tel.: +420 736 751 151

Mail: [email protected]