Postaráme se o vás.

SEAT Service

Chceme, abyste si jízdu s vozem SEAT užívali bez starostí. Nabízíme vám rychlé a efektivní služby nejvyšší kvality. Údržba, pojištění a prodloužená záruka - díky našim odborným znalostem o vašem voze vám můžeme poskytovat prvotřídní a bezkonkurenční řešení pro vozy SEAT. Pocit největší jistoty pramení totiž z vědomí, že jste v dobrých rukou.

Zasloužíte si to nejlepší

Servisní partneři SEAT

Nikdo nezná váš SEAT tak dobře jako naši servisní partneři SEAT. Když se španělská vášeň setká s německou technikou, můžete očekávat tu nejlepší kvalitu a dlouhotrvající potěšení.

Údržba vozů SEAT

Odborná péče

SEAT nabízí v současné chvíli několik akcí, kterých můžete využít tak, abyste udrželi Váš SEAT v té nejlepší kondici.

Projděte si v klidu všechny naše akční nabídky a vyberte si tu svou. Naše nabídka je přizpůsobena Vašim potřebám a můžete si být jisti, že pokaždé nabízíme jen to nejlepší.

Prodloužená záruka SEAT

Jezděte s vozem SEAT bez starostí.

S prodlouženou zárukou SEAT se nemusíte ničeho obávat. Při koupi nového vozidla v České republice obdržíte nad rámec základních dvou let záruky také prodlouženou záruku výrobce zdarma a to na další 3 roky nebo do celkového nájezdu 100 000 km

Asistenční služba SEAT

Pro klidné cestování.

Po dobu prvních dvou let od zakoupení nového vozu SEAT budete mít zdarma nárok na asistenční službu SEAT, ať se svým vozem pojedete kamkoli. Asistenční služba SEAT totiž automaticky zahrnuje kompletní škálu spolehlivých asistenčních služeb ve vaší zemi i kdekoli v Evropské unii a sousedních zemích a postará se o vás i váš SEAT 24 hodin denně, každý den v roce, ať dojde k poruše, nehodě, odcizení vašeho vozu nebo dokonce i v případě škody, kterou si způsobíte sami sobě..

Pojištění SEAT

Kdo jiný než SEAT by vám měl pojistit váš vůz?

Všichni víme, že výběr pojištění automobilu může být spojen s velkými starostmi: porovnávání smluv, cen, výhod atd. Pojištění se značkou SEAT je snadné, protože SEAT se postará o všechno, co souvisí s vaším vozem SEAT. Díky tomu se můžete soustředit jen na to příjemnější.

Automobily SEAT získaly během uplynulých let bezpočet ocenění za bezpečnost. Proto nabízíme extrémně efektivní a konkurenceschopné pojištění vašeho vozidla. Stejně jako důvěřujete značce SEAT při výběru svého vozu, můžete důvěřovat značce SEAT i při výběru vašeho pojištění.