SEAT

Zimní sezonní nabídka SEAT: Skvělá jízda po celou zimu

Zpět na Novinky a události
03. 11. 2023

  • Sezonní servis SEAT zajistí spolehlivý a bezpečný provoz po celé zimní období
  • Komplexní služby zahrnují podzimní servisní prohlídku, SEAT Pneuservis a originální příslušenství
  • Zvýhodněná nabídka zahrnuje také SEAT MYCARD a předplacené Servisní balíčky, resp. Servisní prohlídky

Praha, 03/11/2023. SEAT Service připravil pro majitele vozů SEAT všech věkových kategorií sezonní servisní kampaň, která umožní kompletní přípravu vozidla na nejchladnější měsíce roku za výhodných podmínek. Kromě zvýhodněné podzimní servisní prohlídky zahrnuje portfolio servisních služeb mimo jiné profesionální SEAT Pneuservis s nadstandardními službami a zárukami, zákaznickou kartu SEAT MYCARD, Originální příslušenství SEAT® a předplacené servisní služby a údržbu v podobě Servisních balíčků nebo Servisních prohlídek.

„Rok 2023 se chýlí ke konci a s tím je spojený i příchod chladného počasí, které staví motoristy před velké výzvy. Majitelé vozů SEAT, kteří využijí zimní sezonní nabídku autorizovaných servisů SEAT, se však mohou těšit na skvělou jízdu po celou zimu, protože jejich vůz bude dokonale připraven na všechny eventuality,“ říká Jan Špinar, vedoucí divize After Sales společnosti Porsche Česká republika. „Základem je přezutí vozu na kvalitní zimní pneumatiky v rámci našeho SEAT Pneuservisu a podzimní servisní prohlídka, která zajistí aktuální technický stav vozu a odstranění případných nedostatků. To vše za atraktivních podmínek, které mohou být ještě výhodnější například se zákaznickou kartou SEAT MYCARD.“

Bezpečný a spolehlivý provoz v zimních podmínkách zajistí bezvadný technický stav vozu a kvalitní zimní pneumatiky. Nejvhodnější okamžik pro přezutí nastává s poklesem teplot pod hranici 7 °C. SEAT Pneuservis zajistí nejen kompletní výměnu kol včetně vyvážení, ale také vyčištění a uskladnění kol s letními pneumatikami. Samozřejmostí je kontrola stavu pneumatik včetně hloubky dezénu. Jsou-li stávající zimní pneumatiky opotřebovány pod únosnou mez, mohou si zákazníci vybrat vhodnou náhradu z širokého sortimentu kvalitních zimních pneumatik.

S nákupem nové zimní pneumatiky získá zákazník automaticky nadstandardní záruku SEAT PneuGarance na neopravitelná poškození vzniklá při běžném provozu, včetně najetí na obrubník, která platí po dobu tří let a kterou lze uplatnit u všech autorizovaných partnerů SEAT v České republice. Za pozornost stojí také pneumatiky se systémem AirStop®, který umožňuje bezpečné dojetí do nejbližšího servisu SEAT i s poškozenou pneumatikou. O ekologickou likvidaci již nevyhovujících pneumatik se samozřejmě postará autorizovaný servis SEAT.

Přezouvání na zimní pneumatiky je vhodné spojit s důkladnou podzimní servisní prohlídkou. Profesionálové v autorizovaném servisu SEAT zkontrolují všechny důležité součásti vozidla, od klimatizace až po akumulátor, které jsou zásadní pro bezpečný a spolehlivý provoz v chladném období. Kromě toho zaměří svou pozornost také na případné netěsnosti a poškození motoru a motorového prostoru, zjistí, zda byly na voze provedeny všechny dílenské a svolávací akce, prověří funkčnost všech bezpečnostních systémů, včetně osvětlení a stěračů, a v případě potřeby navrhnou a zajistí výměnu či doplnění potřebných provozních kapalin a dílů.

Držitelé zákaznické karty SEAT MYCARD mohou nechat veškeré opravy zrealizovat za zvýhodněných podmínek. Karta vázaná na konkrétní vozidlo nabízí spoustu výhod jak v bezplatné verzi Service, tak v rozšířené placené verzi Service+. Bez ročního poplatku získají věrní zákazníci mimo jiné 15% slevu na Originální díly SEAT® nebo slevu 1500 Kč na přípravu a zajištění STK, zatímco za roční poplatek 1990 Kč obdrží navíc výměnu kol včetně vyvážení dvakrát ročně, výměnu brzdové kapaliny nebo sady předních stíracích lišt jedenkrát ročně a 10% slevu na Originální příslušenství SEAT®. Díky němu si mohou motoristé doladit svůj vůz SEAT přesně podle svých představ. Pro zimní období doporučují odborníci rozšířit výbavu vozidla například o sněhové řetězy, které se uplatní v náročných horských podmínkách, praktickou teleskopickou škrabku na led se smetáčkem nebo nosiče lyží a snowboardů či objemný střešní box na lyže a zavazadla.

Aktuální akční servisní nabídka zahrnuje také servisní programy Servisní balíčky a Servisní prohlídky, díky nimž mohou mít majitelé nových i starších vozů SEAT výdaje na servis pod kontrolou včetně ochrany před vlivem inflace. Servisní balíček ve variantách Service a Service Plus lze nyní pořídit na dobu až 5 let nebo zvolený počet kilometrů se slevou 10 000 Kč pro vozy, které mají první servisní prohlídku ještě před sebou. Pro ostatní vozy je možné zakoupit až tři Servisní prohlídky v rámci akční nabídky „1 + 1 prohlídka zdarma“. Servis s předem sjednanou cenou práce a materiálu provádí výhradně školení specialisté, kteří používají pouze originální náhradní díly. Servisní prohlídky si lze sjednat on-line i na splátky bez navýšení na 24, 48 nebo 72 měsíců.

SEAT je jednou z nejikoničtějších a nejznámějších španělských značek na mezinárodních trzích. Automobily značky SEAT, založené před více než 70 lety, jsou součástí života lidí již po mnoho generací. Modely SEAT s přitažlivým designem vytvořeným v Barceloně jsou bránou pro nové klienty koncernu Volkswagen.

Značka SEAT v současnosti nabízí modely s širokou škálou pohonů od nejhospodárnějších, tradičních spalovacích motorů přes částečně hybridní jednotky (tzv. mild hybrid) až po externě nabíjitelné hybridní systémy (tzv. plug-in hybrid): SEAT Ibiza, vůz ztělesňující mladého ducha značky; SEAT Arona, všestranné městské SUV; SEAT Leon a Leon Sportstourer, prostorné a sportovní kompaktní automobily; SEAT Ateca, SUV s moderním a přitažlivým designem; a SEAT Tarraco, velké SUV španělské značky. Tři modely značky SEAT v kategorii SUV tvořily v roce 2022 více než polovinu prodaných vozů SEAT.

Porsche Česká republika je největším importérem osobních a užitkových vozidel do České republiky. Společnost, která na českém trhu zastupuje značky Volkswagen osobní vozy, Audi, SEAT, CUPRA a Volkswagen Užitkové vozy, včetně programu prodeje prověřených použitých vozů Das WeltAuto a projektu MOON pro výstavbu nabíjecí infrastruktury, vstoupila v roce 2020 do nové éry trvale udržitelné osobní mobility založené na elektrických pohonech a digitalizaci.

Kontakt pro média

Porsche Česká republika s.r.o.

Filip Stoulil

PR Komunikace SEAT

Tel.: +420 739 546 542

Mail: [email protected]

www.seat.cz

AC&C Public Relations s.r.o.

Zorka Mašková

Key Account Manager

Tel.: +420 736 751 151

Mail: [email protected]

SEAT Mediacenter