OPERATIVNÍ LEASING

již od 4 799 Kč* měsíčně

SKLADOVÉ VOZY

s cenovým zvýhodněním

KONFIGUROVAT

Váš SEAT Arona

OPERATIVNÍ LEASING

již od 4 799 Kč* měsíčně

OPERATIVNÍ LEASING

již od 4 799 Kč* měsíčně

SKLADOVÉ VOZY

s cenovým zvýhodněním

KONFIGUROVAT

Váš SEAT Arona

SEAT Arona.

Již od 4 799 Kč* měsíčně

SEAT Arona včetně kompletního pojištění a servisních služeb za výhodnou měsíční splátku. Stylový crossover. Dynamické křivky. 400litrový zavazadlový prostor. Seznamte se s vozem SEAT Arona. Již ve verzi Style získáte například 16" kola z lehkých slitin, Full LED přední světlomety, sportovní kožený volant, barevné orámování výdechů klimatizace, tempomat s inteligentním omezovačem, Full Link či zadní parkovací senzory. O bezpečnou jízdu se postarají funkce jako Front Assist a Lane Assist. Vydejte se na bezpečnou a komfortní cestu

Kombinovaná spotřeba paliva od 5,3 do 6,0 l / 100 km. Kombinované emise CO2 od 121 do 139 g/km. *Vzorový příklad operativního leasingu na vůz SEAT Arona Style 1.0 TSI 70 kW v ceně 514 900 Kč. Doba pronájmu 48 měsíců a nájezd 10 000 km ročně. Uvedená pravidelná měsíční splátka 5 807 Kč s DPH, 4 799 Kč bez DPH. Splátka obsahuje záruční a pozáruční servis po celou dobu pronájmu vozidla, dále obsahuje povinné ručení a havarijní pojištění s 5% spoluúčasti s uznáním bonusů za bezeškodný průběh z dosavadních pojištěních (48 měsíců). Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s.r.o., a druhou stranou závazkový vztah. Akce platí do 31.5.2024.

Proč si pořídit vůz na operativní leasing?

  • Měsíční splátka kryje i kompletní pojištění, náklady na servis a údržbu vozu.
  • Možnost služby pneuservisu.
  • Náhradní vozidlo v případě potřeby.
  • Žádná počáteční investice.

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 byly stanoveny dle standardu WLTP. Tyto hodnoty se od katalogových hodnot liší. Jsou určeny pro porovnání hodnot CO2 a spotřeby paliva mezi různými typy vozidel. Dodatečná výbava vozu a příslušenství (např. vestavené díly, jiné pneumatiky atd.) mohou měnit relevantní parametry vozidla jako hmotnost, valivý odpor a aerodynamiku a ve spojitosti s povětrnostními a dopravními podmínkami a individuálním stylem jízdy mohou ovlivnit spotřebu paliva, spotřebu elektrické energie a emise CO2 jakož i výkonnostní ukazatele vozidla. Prodejce, dovozce ani výrobce nenese žádnou odpovědnost za skutečnost, že se v budoucnu nově komunikované hodnoty mohou lišit. Dne 1. září 2018 byl starý standard NEDC (New European Driving Cycle) nahrazen novým standardem WLTP pro všechny vozy registrované jako osobní (M1). Od 1. září 2019 došlo k podobné změně i pro vozy s registrací jako nákladní (N1 / N2).

Prodloužená záruka výrobce na 5 let nebo maximálně 100 000 km se skládá z 2leté zákonné záruky a 3leté prodloužené záruky výrobce. Prodloužená záruka je poskytována u všech autorizovaných servisů SEAT a je v rozsahu záručních podmínek stanovených výrobcem. Více informací zde.